Przejdź do treści

Skarby Pomorza

Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na pomorską branżę turystyczną. Chcąc wesprzeć osoby fizyczne, jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, stowarzyszenia, fundacje, organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność turystyczną na terenie województwa pomorskiego, które dbają o nasz wypoczynek Magdalena Adamowicz Poseł do Parlamentu Europejskiego uruchamia Akcję „Skarby Pomorza”.

Zostań naszym Skarbem!

Wszystkie podmioty z województwa pomorskiego, które świadczą usługi turystyczne, bądź chcą zachęcić turystów do odwiedzenia jakiegoś miejsca zachęcamy do nadsyłania filmików promujących. Zostaną one umieszczone w mediach społecznościowych Magdaleny Adamowicz Poseł do Parlamentu Europejskiego tak, aby trafiły do jak najszerszego grona odbiorców.

Wakacje to czas odpoczynku i choć w ubiegłych latach większość Polaków spędzała je poza granicami nadszedł czas, aby pokochać to, co polskie! W naszym województwie jest mnóstwo perełek, o których często nie mieliśmy pojęcia. Dlatego ta akcja ma na celu nie tylko promocję turystyczną, ale też walor edukacyjny i informacyjny. Poznajmy nasze Skarby Pomorza!

Wypełniony formularz wraz z filmem promocyjnym proszę wysyłać na adres: promocja@adamowiczmagdalena.pl

Pliki do pobrania:
Regulamin akcji (pdf)
Formularz zgłoszeniowy (pdf)